airmax internet No Further a Mystery

Zamówiłem z Airmax internet światłowodowy. Jestem back again-finish developerem i pracuję w domu, korzystam z dużej ilości sprzętów i nie widzę negatywnego wpływu na jakość korzystania z internetu. Bez porównania z pozostałymi operatorami internetu światłowodowego w Polsce.

Moja przygoda z companyą Airmax Opole zaczęła się już jakiś czas temu. Wcześniej przeglądałem jakieś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, w związku z tym postanowiłem zaryzykować... A w zasadzie to nie było ryzyko, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji pay as you go, czyli bez zobowiązań, na one dzień.

Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax błyskawicznie sprawdził błąd i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Oczywiście polecam.

Mam i polecam wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Przysięgam, że nigdy w życiu nie miałem tak rewelacyjnego internetu! Polecam tego dostawcę też ze względu na rewelacyjną obsługę klienta. Oddział AIRMAX Opole tworzą ”żywi” ludzie, a nie tylko komputery.

Posiadam i polecam każdemu zestaw: AIRMAX internet router WIFI 300Mbit / ETHERNET 1Gbit. Dam sobie rękę uciąć, że nigdy w życiu nie miałem tak dobrego internetu! Polecam tego operatora także ze względu na rewelacyjną obsługę klienta.

Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w okresie ograniczonego ruchu. Usługę wykonano szybko - bez miliona kabli i przekopów.

Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w czasach epidemii. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych kabli i przekopywania ziemi.

Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w czasie pandemicznych ograniczeń. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych.

Moja przygoda z operatorem Airmax Opole zaczęła się kilkanaście miesięcy temu. Wcześniej dołączyłem do jakiegoś forum o tym internecie. Interesowało mnie najbardziej o Airmax internet gdzie jest, bo mój dom znajduje się w dość wymagającej pod względem zasięgu lokalizacji. Niestety, w temacie zasięgu internetu Airmax nie znalazłem żadnych przydatnych informacji, dlatego pozostało mi zaryzykować... A w zasadzie to nie ryzykowałem, bo na początek zdecydowałem się na Airmax internet na telefon w opcji prepaid, czyli bez formalności, na 1 dzień.

Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Awaryjność zerowa, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli super. Naprawdę polecam.

Na wyróżnienie zasługuje komunikacja z teamem Airmaxa. Z działem serwisowym Airmax Internet kontakt to bajka! Zawsze czeka tam jakaś empatyczna specjalistka. Z kolei co do rachunków za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie www firmy. Ceny mocno odstają od cenników innych dostawców internetu, a przy obecnej drożyźnie oszczędności są bardzo ważne. Nigdzie nie widziałem światłowodu o identycznych parametrach w tak niskiej cenie. Dajemy five z plusem! Rodzinka z Wrocławia.

Przyznaję się, że jeszcze parę tygodni temu nie wiedziałem czym jest airmax. Nie słyszałem wcześniej o takiej firmie. Dlatego przeczytałem opinie o firmie airmax i obecnie (już jako użytkownik) jestem zdania, że nie są just one ani trochę przesadzone. W przygotowanej propozycji miałem zagwarantowany pełny zasięg i faktycznie taki otrzymałem.

W 100% polecam internet Airmax! Zresztą wyniki testerów szybkości mówią same za siebie. Jeśli mogę coś doradzić, to uważam, że warto przed podłączeniem usługi zawnioskować o airmax internet za cost-free w celu darmowego przetestowania rozwiązania, rzecz jasna bez zobowiązań.

Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował airmax internet źródło usterki i ustabilizował transmisję. Posiadając do tej pory internet w domu z T-Cellular to naprawdę jest przepaść. Polecam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *